MB1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Daan Smit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen MB3 Arnhem MB2 16:00
Overbetuwe MB1 Doetinchem MB1 16:00
Wageningen MB3 Upward MB4 16:00
Westerduiven MB2 Wijchen MB2 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem MB1 13 39 13 0 0
2 Overbetuwe MB1 13 26 8 2 3
3 Nijmegen MB3 13 20 6 2 5
4 Wijchen MB2 13 20 5 5 3
5 Westerduiven MB2 13 17 5 2 6
6 Arnhem MB2 13 17 5 2 6
7 Wageningen MB3 13 9 2 3 8
8 Upward MB4 13 0 0 0 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB1 16:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Wijchen MB2 Doetinchem MB1 2-4
Nijmegen MB3 Overbetuwe MB1 3-2
Westerduiven MB2 Upward MB4 6-1
Wageningen MB3 Arnhem MB2 2-3
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Overbetuwe MB1 Wageningen MB3 2-0
Doetinchem MB1 Nijmegen MB3 3-0
Arnhem MB2 Westerduiven MB2 1-4
Upward MB4 Wijchen MB2 1-3
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Wageningen MB3 Nijmegen MB3 0-2
Wijchen MB2 Arnhem MB2 2-2
Westerduiven MB2 Overbetuwe MB1 1-5
Upward MB4 Doetinchem MB1 0-8
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Overbetuwe MB1 Wijchen MB2 0-0
Doetinchem MB1 Wageningen MB3 1-0
Nijmegen MB3 Westerduiven MB2 2-0
Arnhem MB2 Upward MB4 5-3
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Wijchen MB2 Nijmegen MB3 2-3
Upward MB4 Overbetuwe MB1 1-3
Arnhem MB2 Doetinchem MB1 0-6
Westerduiven MB2 Wageningen MB3 4-3
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
Wageningen MB3 Wijchen MB2 0-0
Nijmegen MB3 Upward MB4 4-0
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
Westerduiven MB2 Doetinchem MB1 0-4
ZATERDAG 16 MAART 2019
Upward MB4 Wageningen MB3 0-4
Wijchen MB2 Westerduiven MB2 3-3
Doetinchem MB1 Overbetuwe MB1 7-3
Arnhem MB2 Nijmegen MB3 1-1
ZATERDAG 23 MAART 2019
Upward MB4 Westerduiven MB2 3-5
Overbetuwe MB1 Nijmegen MB3 5-1
Doetinchem MB1 Wijchen MB2 3-1
Arnhem MB2 Wageningen MB3 4-3
ZATERDAG 30 MAART 2019
Wageningen MB3 Overbetuwe MB1 0-2
Nijmegen MB3 Doetinchem MB1 1-4
Westerduiven MB2 Arnhem MB2 0-2
Wijchen MB2 Upward MB4 5-0
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Overbetuwe MB1 Westerduiven MB2 2-2
Doetinchem MB1 Upward MB4 8-0
Arnhem MB2 Wijchen MB2 0-5
Nijmegen MB3 Wageningen MB3 0-0
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Wageningen MB3 Doetinchem MB1 1-3
Wijchen MB2 Overbetuwe MB1 2-0
Upward MB4 Arnhem MB2 0-3
Westerduiven MB2 Nijmegen MB3 4-1
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Overbetuwe MB1 Arnhem MB2 5-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
Overbetuwe MB1 Upward MB4 10-1
Nijmegen MB3 Wijchen MB2 2-4
Wageningen MB3 Westerduiven MB2 2-1
Doetinchem MB1 Arnhem MB2 7-1
ZATERDAG 18 MEI 2019
Wijchen MB2 Wageningen MB3 1-1
Upward MB4 Nijmegen MB3 0-6
Arnhem MB2 Overbetuwe MB1 0-5
Doetinchem MB1 Westerduiven MB2 11-1