MA1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Smit
Trainer Jorrit van Bennekom
Trainer Ewald te Dorsthorst
Trainer Frank Smit
Manager Tessa Baars

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dieren MA1 Westerduiven MA1 9:30
Druten MA1 Doetinchem MA1 15:30
Oosterbeek MA2 Ares MA3 14:30
Overbetuwe MA2 Union MA3 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doetinchem MA1 13 31 10 1 2
2 Druten MA1 12 28 9 1 2
3 Westerduiven MA1 13 27 8 3 2
4 Dieren MA1 13 24 7 3 3
5 Oosterbeek MA2 13 23 7 2 4
6 Union MA3 13 7 2 1 10
7 Ares MA3 12 4 1 1 10
8 Overbetuwe MA2 13 2 0 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei Hockey Club Druten MA1 15:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Druten MA1 Dieren MA1 5-0
Overbetuwe MA2 Doetinchem MA1 0-10
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Westerduiven MA1 Druten MA1 3-5
Dieren MA1 Overbetuwe MA2 6-2
Doetinchem MA1 Oosterbeek MA2 2-1
Union MA3 Ares MA3 3-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Overbetuwe MA2 Druten MA1 0-5
Oosterbeek MA2 Dieren MA1 2-2
Ares MA3 Doetinchem MA1 0-8
Union MA3 Westerduiven MA1 0-7
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Westerduiven MA1 Overbetuwe MA2 9-2
Dieren MA1 Ares MA3 7-1
Druten MA1 Oosterbeek MA2 3-2
Doetinchem MA1 Union MA3 3-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Union MA3 Dieren MA1 0-4
Oosterbeek MA2 Overbetuwe MA2 8-1
Ares MA3 Druten MA1 2-7
Doetinchem MA1 Westerduiven MA1 2-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Oosterbeek MA2 Union MA3 6-0
Ares MA3 Westerduiven MA1 1-5
ZATERDAG 12 MAART 2022
Dieren MA1 Doetinchem MA1 1-2
Druten MA1 Union MA3 7-1
Oosterbeek MA2 Westerduiven MA1 2-2
Overbetuwe MA2 Ares MA3 2-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Doetinchem MA1 Druten MA1 0-2
Ares MA3 Oosterbeek MA2 1-9
Union MA3 Overbetuwe MA2 3-3
Westerduiven MA1 Dieren MA1 2-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Westerduiven MA1 Ares MA3 8-0
Union MA3 Oosterbeek MA2 0-4
Doetinchem MA1 Overbetuwe MA2 3-1
Dieren MA1 Druten MA1 1-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Oosterbeek MA2 Doetinchem MA1 1-0
Overbetuwe MA2 Dieren MA1 1-8
Druten MA1 Westerduiven MA1 0-4
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Dieren MA1 Oosterbeek MA2 2-1
Westerduiven MA1 Union MA3 3-2
Druten MA1 Overbetuwe MA2 7-0
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Ares MA3 Union MA3 0-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Ares MA3 Dieren MA1 0-10
Oosterbeek MA2 Druten MA1 3-0
Overbetuwe MA2 Westerduiven MA1 0-3
Union MA3 Doetinchem MA1 1-5
ZATERDAG 30 APRIL 2022
Doetinchem MA1 Ares MA3 7-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Dieren MA1 Union MA3 6-1
Overbetuwe MA2 Oosterbeek MA2 2-9
Westerduiven MA1 Doetinchem MA1 1-5
ZATERDAG 21 MEI 2022
Ares MA3 Overbetuwe MA2 5-3
Doetinchem MA1 Dieren MA1 5-2
Union MA3 Druten MA1 1-3
Westerduiven MA1 Oosterbeek MA2 4-3