Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Oscar Jongerius
Trainer Jorrit van Bennekom
Trainer Willem-Jan Camstra
Trainer Valentijn Rijks
Aanvoerder Floran Damen
Aanvoerder Lynn den Hertog
Manager Cynthia Heerink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Doetinchem D1 Lelystad D1 12:45
Drienerlo D1 Overbetuwe D1 12:45
HCHN D1 Oosterbeek D1 12:45
Lochem D1 Zeewolde D1 13:00
Nijkerk D1 Hattem D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zeewolde D1 18 44 14 2 2
2 Oosterbeek D1 19 42 13 3 3
3 HCHN D1 18 37 12 1 5
4 Lelystad D1 18 33 10 3 5
5 Hattem D1 18 32 10 2 6
6 Drienerlo D1 18 25 7 4 7
7 Avanti D1 19 21 5 6 8
8 Overbetuwe D1 18 20 6 2 10
9 Doetinchem D1 18 19 4 7 7
10 Lochem D1 18 7 2 1 15
11 Nijkerk D1 18 3 0 3 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei M.H.C. LELYSTAD D1 12:45 thuis - Veld 1
12 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D1 12:45 uit
18 jun !Oefenwedstrijd DHC All Stars n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Overbetuwe D1 Lelystad D1 0-2
Oosterbeek D1 Drienerlo D1 7-2
Avanti D1 Doetinchem D1 1-1
Zeewolde D1 HCHN D1 3-2
Nijkerk D1 Lochem D1 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Lochem D1 Overbetuwe D1 1-3
Doetinchem D1 Oosterbeek D1 4-4
Drienerlo D1 Hattem D1 2-2
HCHN D1 Nijkerk D1 6-0
Avanti D1 Lelystad D1 2-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hattem D1 Doetinchem D1 4-0
Avanti D1 Overbetuwe D1 2-1
Zeewolde D1 Drienerlo D1 3-1
Oosterbeek D1 Lelystad D1 2-2
HCHN D1 Lochem D1 6-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Lochem D1 Avanti D1 4-3
Lelystad D1 Hattem D1 3-4
Drienerlo D1 Nijkerk D1 7-0
Overbetuwe D1 Oosterbeek D1 0-8
Doetinchem D1 Zeewolde D1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zeewolde D1 Lelystad D1 6-1
HCHN D1 Drienerlo D1 3-2
Hattem D1 Overbetuwe D1 6-1
Nijkerk D1 Doetinchem D1 1-2
Oosterbeek D1 Avanti D1 9-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Avanti D1 Hattem D1 3-4
Overbetuwe D1 Zeewolde D1 2-4
Lelystad D1 Nijkerk D1 5-0
Doetinchem D1 HCHN D1 2-3
Lochem D1 Oosterbeek D1 3-8
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zeewolde D1 Avanti D1 6-0
Hattem D1 Oosterbeek D1 4-2
Nijkerk D1 Overbetuwe D1 0-4
Drienerlo D1 Lochem D1 2-0
HCHN D1 Lelystad D1 6-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Avanti D1 Nijkerk D1 6-2
Lochem D1 Hattem D1 1-15
Doetinchem D1 Drienerlo D1 3-3
Overbetuwe D1 HCHN D1 1-2
Oosterbeek D1 Zeewolde D1 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Nijkerk D1 Oosterbeek D1 2-6
Doetinchem D1 Lochem D1 1-0
Zeewolde D1 Hattem D1 5-2
HCHN D1 Avanti D1 8-1
Drienerlo D1 Lelystad D1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Lelystad D1 Doetinchem D1 6-2
Hattem D1 Nijkerk D1 5-1
Zeewolde D1 Lochem D1 13-1
Oosterbeek D1 HCHN D1 6-3
Overbetuwe D1 Drienerlo D1 2-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Doetinchem D1 Overbetuwe D1 0-0
Lochem D1 Lelystad D1 0-2
Nijkerk D1 Zeewolde D1 0-5
HCHN D1 Hattem D1 3-1
Drienerlo D1 Avanti D1 1-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Lochem D1 Nijkerk D1 4-3
HCHN D1 Zeewolde D1 1-2
Drienerlo D1 Oosterbeek D1 1-2
Lelystad D1 Overbetuwe D1 5-1
Doetinchem D1 Avanti D1 1-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Nijkerk D1 HCHN D1 1-3
Oosterbeek D1 Doetinchem D1 6-1
Overbetuwe D1 Lochem D1 4-0
Hattem D1 Drienerlo D1 4-2
Lelystad D1 Avanti D1 5-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Overbetuwe D1 Avanti D1 0-0
Drienerlo D1 Zeewolde D1 3-2
Lochem D1 HCHN D1 1-4
Doetinchem D1 Hattem D1 2-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Nijkerk D1 Drienerlo D1 1-4
Zeewolde D1 Doetinchem D1 6-3
Hattem D1 Lelystad D1 1-4
Avanti D1 Lochem D1 3-1
Oosterbeek D1 Overbetuwe D1 5-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Overbetuwe D1 Hattem D1 3-2
Drienerlo D1 HCHN D1 3-0
Avanti D1 Oosterbeek D1 3-3
Doetinchem D1 Nijkerk D1 1-1
Lelystad D1 Zeewolde D1 2-2
VRIJDAG 22 APRIL 2022
Lelystad D1 Oosterbeek D1 1-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Hattem D1 Avanti D1 1-3
Nijkerk D1 Lelystad D1 2-5
Oosterbeek D1 Lochem D1 15-1
Zeewolde D1 Overbetuwe D1 5-1
HCHN D1 Doetinchem D1 2-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Overbetuwe D1 Nijkerk D1 5-0
Lelystad D1 HCHN D1 7-0
Oosterbeek D1 Hattem D1 6-2
Lochem D1 Drienerlo D1 1-4
Avanti D1 Zeewolde D1 0-4
ZONDAG 15 MEI 2022
Drienerlo D1 Doetinchem D1 2-1
Nijkerk D1 Avanti D1 2-2
Zeewolde D1 Oosterbeek D1 5-2
Hattem D1 Lochem D1 5-1
HCHN D1 Overbetuwe D1 4-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Oosterbeek D1 Nijkerk D1 12-1
Hattem D1 Zeewolde D1 3-3
Lochem D1 Doetinchem D1 1-2
Lelystad D1 Drienerlo D1 3-1
Avanti D1 HCHN D1 3-5