HA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Haico Zandvoort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ares HA Apeldoorn HA 12:00
Arnhem HA Oosterbeek HA 11:00
Kromhouters HA Doetinchem HA 13:00
Nijmegen HA Wageningen HA 15:15
Upward HA Almelo HA 12:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem HA 16 36 11 3 2
2 Nijmegen HA 16 36 11 3 2
3 Upward HA 16 32 9 5 2
4 Wageningen HA 16 27 8 3 5
5 Apeldoorn HA 16 23 7 2 7
6 Oosterbeek HA 16 22 7 1 8
7 Almelo HA 16 14 4 2 10
8 Kromhouters HA 16 13 2 7 7
9 Doetinchem HA 16 11 2 5 9
10 Ares HA 16 9 2 3 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei THCC De Kromhouters HA 13:00 uit
2 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward HA 13:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Apeldoorn HA Upward HA 1-2
Doetinchem HA Nijmegen HA 4-6
Almelo HA Arnhem HA 2-3
Wageningen HA Oosterbeek HA 8-4
Kromhouters HA Ares HA 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Ares HA Wageningen HA 3-3
Upward HA Kromhouters HA 1-1
Nijmegen HA Apeldoorn HA 2-1
Arnhem HA Doetinchem HA 3-2
Oosterbeek HA Almelo HA 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Upward HA Ares HA 4-0
Almelo HA Wageningen HA 4-6
Doetinchem HA Oosterbeek HA 3-4
Apeldoorn HA Arnhem HA 2-1
Kromhouters HA Nijmegen HA 0-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oosterbeek HA Apeldoorn HA 4-2
Arnhem HA Kromhouters HA 1-1
Nijmegen HA Upward HA 2-2
Ares HA Almelo HA 1-6
Wageningen HA Doetinchem HA 2-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Upward HA Arnhem HA 2-4
Doetinchem HA Almelo HA 2-2
Kromhouters HA Oosterbeek HA 2-3
Apeldoorn HA Wageningen HA 5-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Nijmegen HA Ares HA 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Upward HA Wageningen HA 0-0
Nijmegen HA Oosterbeek HA 3-1
Arnhem HA Ares HA 4-0
Apeldoorn HA Doetinchem HA 3-0
Kromhouters HA Almelo HA 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Wageningen HA Nijmegen HA 1-3
Oosterbeek HA Arnhem HA 1-2
Almelo HA Upward HA 1-5
Doetinchem HA Kromhouters HA 2-2
Apeldoorn HA Ares HA 2-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Nijmegen HA Almelo HA 1-1
Arnhem HA Wageningen HA 3-0
Kromhouters HA Apeldoorn HA 1-0
Upward HA Doetinchem HA 8-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Ares HA Doetinchem HA 0-5
Arnhem HA Nijmegen HA 4-2
Oosterbeek HA Upward HA 2-4
Wageningen HA Kromhouters HA 4-1
Almelo HA Apeldoorn HA 0-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Ares HA Oosterbeek HA 2-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Arnhem HA Almelo HA 1-0
Ares HA Kromhouters HA 0-2
Nijmegen HA Doetinchem HA 2-0
Oosterbeek HA Wageningen HA 2-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Wageningen HA Ares HA 2-1
Almelo HA Oosterbeek HA 2-4
Doetinchem HA Arnhem HA 1-1
Kromhouters HA Upward HA 2-2
Apeldoorn HA Nijmegen HA 1-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Nijmegen HA Kromhouters HA 4-0
Wageningen HA Almelo HA 8-1
Oosterbeek HA Doetinchem HA 3-3
Arnhem HA Apeldoorn HA 1-0
Ares HA Upward HA 3-7
ZONDAG 7 APRIL 2019
Upward HA Nijmegen HA 5-1
Apeldoorn HA Oosterbeek HA 5-1
Almelo HA Ares HA 4-7
Doetinchem HA Wageningen HA 2-1
Kromhouters HA Arnhem HA 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Wageningen HA Apeldoorn HA 2-4
Oosterbeek HA Kromhouters HA 4-3
Arnhem HA Upward HA 0-0
Ares HA Nijmegen HA 1-3
Almelo HA Doetinchem HA 3-1
ZONDAG 28 APRIL 2019
Upward HA Apeldoorn HA 3-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Nijmegen HA Arnhem HA 2-0
Kromhouters HA Wageningen HA 2-2
Apeldoorn HA Almelo HA 2-1
Doetinchem HA Ares HA 2-3
Upward HA Oosterbeek HA 7-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Oosterbeek HA Nijmegen HA 1-5
Ares HA Arnhem HA 1-6
Doetinchem HA Apeldoorn HA 1-1
Almelo HA Kromhouters HA 5-2
Wageningen HA Upward HA 5-1