Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - WMHC MA5
15:45
Uit
MA2 - Zutphen MA3
16:15
Thuis
Fluiten: Jorrit van Bennekom en Indy Töpfer
Meisjes B
MB4 - Zevenaar MB3
12:00
Thuis
Fluiten: Aniek Straat en Michelle Reek
MB3 - Avanti MB1
12:40
Uit
MB1 - Almelo MB1
14:45
Thuis
Fluiten: Jorrit van Bennekom en Aniek Straat
MB2 - Zutphen MB2
15:00
Uit
Meisjes C
MC1 - AMHC Upward MC3
10:15
Thuis
Fluiten: Frédérique Hoogsteder en Jorrit van Bennekom
MC3 - Zutphen MC3
12:15
Thuis
Fluiten: Milou Engelen en Felice Koerselman
MC4 - MHC EDE MC3
12:20
Uit
MC2 - Arnhem MC3
12:30
Thuis
Fluiten: Merel Kraaijvanger en Sophie van der Vlies
MC5 - Zevenaar MC3
12:30
Uit
Meisjes D
MD1 - MHC EDE MD1
08:30
Uit
MD3 - MHC EDE MD2
10:10
Thuis
Fluiten: Julia Brus en Kiki Zeelen
MD2 - AMHC Upward MD3
10:15
Uit
MD4 - Zutphen MD4
10:30
Thuis
Fluiten: Hedwig Ebbers en Liz-Anne Eringfeld
MD5 - HCM Arnhem MD6
14:15
Thuis
Fluiten: Noé Oosterhuis en Sterre Spit
Meisjes E
M8E3 - Doetinchem M8E4
08:45
Thuis
Fluiten: Kiki Rikken en Fee van Unnik
M8E4 - Doetinchem M8E3
08:45
Uit
M8E5 - Zutphen M8E1
08:45
Thuis
Fluiten: Jinte Schulp en Lotus Velthausz
M6E1 - Doetinchem M6E3
09:00
Thuis
Fluiten: Elisabelle den Ouden en Jasmijn Schoemaker
M6E2 - Doetinchem M6E4
09:00
Thuis
Fluiten: Emma Reuterink en Evi Rexwinkel
M6E3 - Doetinchem M6E1
09:00
Uit
M6E4 - Doetinchem M6E2
09:00
Uit
M8E2 - Oude IJsselstreek M8E2
09:00
Uit
Meisjes F
MF2 - Arnhem MF1
08:45
Uit
MF1 - Zevenaar MF2
09:00
Thuis
Fluiten: Tess Westra en Nova Smid
MF4 - Oude IJsselstreek MF1
09:00
Thuis
Fluiten: Veerle Boersma en Jikke Deppenbroek
MF5 - Zutphen MF1MIX
09:00
Thuis
Fluiten: Meike Kokke en Roos van Duren
Jongens B
JB1 - HCM Arnhem JB1
13:15
Uit
JB2 - HCD JB1
15:00
Uit
Jongens C
JC1 - Kromhouters JC2
10:30
Uit
Jongens D
JD1 - Westerduiven JD1
09:00
Uit
Jongens E
J6E1 - AMHC Upward J6E2
09:45
Uit
J8E1 - AMHC Upward J8E3
09:55
Uit
Jongens F
JF1 - Arnhem JF2
09:00
Thuis
Fluiten: Leonoor Holland en Floor Jansen
JF2 - Oosterbeek JF1
09:00
Thuis
Fluiten: Maila de Jong en Lynn Knuever
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten